Renovácia starých schodov

Renovácia starých schodov

Pri rekonštrukcii staršieho domu treba venovať pozornosť aj existujúcim schodom. Ak je statika schodiska narušená, neostáva nič iné, iba ho zbúrať a postaviť nové. Keď je však problém len v jeho vzhľade, prípadne opotrebovaní povrchu jednotlivých stupníc a podstupníc, je tu rýchle a jednoduché riešenie.

Renovácia schodiska

Nová metóda renovácie schodov TOP STEP prináša renováciu starého schodiska bez akýchkoľvek búracích prác. Odstrániť treba len pôvodné pokrytie schodov, ktoré chceme vymeniť. Princíp tejto metódy spočíva v montáži pevnej vodiacej lišty, spravidla z hliníka, ktorá schod spevní, zvýrazní jeho kontúry a je schopná uniesť nový zvolený materiál. Ten sa pripevní na schod špeciálnou penou, ktorá celý schod nielen spevní, ale tlmí tiež možný nežiadúci zvuk, ktorý by vznikal pri našľapovaní na jednotlivé stupnice. Najvhodnejším materiálom, používaným pri takejto renovácii, je masív alebo laminát. 

Našim zákazníkom ponúkame širokú škálu odtieňov a štruktúr dreva tak, aby ich staronové schody bezchybne ladili s okolitým interiérom. Bez problémov sa dá namontovať pod stupnice aj LED osvetlenie, či iné doplnky, tak ako aj pri nových schodoch. Krásne drevené zábradlie s možnosťou kombinácie s nerezom, či iným materiálom, ulahodí aj tým najnáročnejším zákazníkom.

tel.: 0904 231 086
email: baca.jaroslav@gmail.com
email: schodybaca@gmail.com