Jaroslav Bača, stolárstvo

Naša firma pôsobí na trhu už od roku 2007. V súčasnej dobe sa zaoberáme hlavne návrhom, výrobou a realizáciou drevených samonosných schodov. Každý rok investujeme do nových strojov alebo ich vylepšení, aby sme kvalitu výroby udržali na vysokej úrovni. Čistá a presná prevádzka je už tradične základom dobrého stolárskeho remesla. Naši klienti oceňujú kvalitné materiály, presnú výrobu, dodržiavanie dohôd a termínov a profesionálnu inštaláciu, ktorá nám umožňuje plne zabezpečiť kvalitu našich výrobkov, na ktorej nám záleží.

 

 

 

Samonosné drevené schody

Od roku 2004 našim zákazníkom v profesionálnom softwari navrhneme samonosné drevené schody presne do priestoru, ktorým v dome disponujú. Po tom, čo si zákazník prezrie 3D model a odsúhlasí ho, vyrobíme podľa neho presne jednotlivé diely schodiska, ktoré ešte na dielni vopred skúšobne zmontujeme, aby sme dosiahli čo najspoľahlivejšieho a najpresnejšieho výsledku a až potom schodisko dovezieme ku klientovi a odborne osadíme. Naše schody môžete nájsť po celom Slovensku (referencie)

Schodiská vyrábame z rôzneho dreva, predovšetkým však ide o buk, javor, jaseň a dub. V prípade zábradlia sa zákazník môže rozhodnúť medzi dreveným alebo kombinovaným s kovom s rôznou povrchovou úpravou. Schodiská môžu mať nosné časti pod stupnicami alebo z boku. Okrem samonosných schodísk realizujeme aj obloženie už jestvujúcich betónových schodísk. Jemnosť a presnosť povrchu dreva zaručujeme vďaka kvalitnej legalizačnej brúske. Na povrchovú úpravu dreva používame výhradne výrobky rakúskej spoločnosti ADLER, ktorá  má dlhoročné skúsenosti v oblasti lakov a pôsobí v siedmich krajinách Európskej únie. 

 

Zmena právnej formy

V roku 2017 sme zmenili právnickú formu a našu spoločnosť sme premenovali na Schodybača s.r.o.. S touto zmenou prišla aj rekonštrukcia výrobných priestorov, v ktorej si našli miesto aj ďalšie priestory - nová kancelária, denná miestnosť so zázemím, aby aj naši pracovníci mohli pre vás odvádzať prácu v čo najlepšom prostredí.

tel.: 0904 231 086
email: baca.jaroslav@gmail.com
email: schodybaca@gmail.com